META-MATİK DEMİRBAŞ

TAKİP OTOMASYONU

ZAMANDAN KAZANDIRAN, MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜREN AKILLI SİSTEM!

 

Her işletme için gün geçtikçe artan sabit kıymet yığınlarını kontrol etmek ve düzenlemek ciddi bir iş yükü haline gelmiştir.

Şirket ve çalışanları için vazgeçilmez unsurlar olan araç-gereçlerin istenildiğinde nerede olduğunu bilmek, şirket içi departmanlar arasındaki yer değişimlerini takip edebilmek şüphesiz her firma için verimlilik anlamında ciddi kazanım demektir.

UHF RFID Teknolojisi ile sabit kıymet kontrolü projesi, işte bu kazanımı kurumunuza sunmayı amaçlamaktadır.

SİSTEMİN FAYDALARI

  • Proje kapsamındaki tüm sabit kıymetlerin kayıt altına alınması ve sayımı kolaylaşacaktır.
  • İnsan kaynaklı hatalar en aza indirilecek, bunların önlenmesi ve belirlenmesi kolaylaşacaktır.
  • Hızlı bir şekilde güncelleştirilebilecek sabit kıymet veri tabanı, doğru ve tutarlı bilgilere daha kolay ulaşılmasını sağlayacaktır.
  • Bulunması gereken bir materyale ulaşılma süresi kısalacaktır.
  • Zimmet bilgilerinin sürekli güncellenmesi, insan hataları ve prosedürden kaynaklanan kaybolmaları ve zimmetleme ile ilgili karışıklıkları önleyecektir.
  • Günlük, aylık, yıllık raporlamalar çok hızlı ve yüksek doğruluk oranlarıyla alınabilecektir.
  • UHF RFID ile sabit kıymet takip sistemi, hangi cihazın hangi tarihte ve ne zaman, nerelerde, ne kadar süre kaldığı bilgisinin taşıyacak kadar detaylı bir veri tabanı oluşturacaktır. Bu veri tabanı, iş akış süreçlerinin planlanmasında da kolaylıklar sağlayacak, oluşturulacak detaylı raporlar şimdiye kadar takip edilememiş bilgileri gözler önüne serecektir.

Teknopalas’dan Profesyonel Sayım Hizmeti

KOLAY VERİ ALIŞVERİŞİ

Sistem dışındaki tüm firma, kategori, bölüm, kişi, demirbaş vb. kayıtlarınızı manuel olarak giriş yapmak yerine otomatik olarak sisteme aktarabilir ve böylece zaman kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

BARKOD VE RFID AYNI PLATFORMDA

Mevcut Barkod sisteminin bilgileri RFID sistemine aktarılabilir. Ayrıca Barkod ve RFID destekli mobil el terminali sayesinde demirbaş takibine barkod ile başlanıp istenilen bir zamanda RFID etiketlere geçilebilir.

Sayım İşlemleriniz Artık Daha Hızlı ve Güvenli!

Mobil Çözüm

Mobil el terminali üzerinde gerçekleştirdiğiniz tüm sayım işlemlerinizi anlık olarak merkezinize aktarabilirsiniz.

Sistem Entegrasyonu

Başka bir yazılıma entegrasyon ihtiyacınız varsa diğer yazılım sağlayıcınız ile birlikte çalışıp size özel bir çalışma gerçekleştirebiliriz.

Esnek Raporlama Sistemi

Sistemde bulunan e-posta modülü sayesinde tek seferlik, haftalık, aylık ya da yıllık olarak demirbaşlarınıza ilişkin raporlarınızı ilgili yöneticilere otomatik olarak mail yoluyla gönderebilirsiniz.

DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ

OTOYOL VE OTOPARKLARDA RFID

RFID İLE ÜRETİM TAKİP OTOMASYONU

NAVİZARD İLE ANLIK TAKİP