RFID KUYUMCU ETİKETİ

RFID teknolojisinin kuyumculuk sektöründe daha verimli bir şekilde kullanımı için çalışmalarına devam eden Teknopalas, T40J modeli ile özel anten tasarımı ve Higgs3 performansını bir araya getirmiştir.

RFID teknolojisinin kuyumculuk sektöründe daha verimli bir şekilde kullanımı için çalışmalarına devam eden Teknopalas, T40J modeli ile özel anten tasarımı ve Higgs3 perfromasını bir araya getirmiştir. Özellikle SmartWhite terminal ile kullanıldığında 10 saniyede 500 adede kadar okuma performansı sağlayan bu etiket sayesinde mağaza içerisinde kablolu okuyucular kullanımına gerek kalmayacaktır.

Mevcut yapıda bir çok kuyumculuk işletmesinde kullanılan el terminalleri ve etiketler ihtiyacı tam olarak karşılayamamakta ve bununla birlikte mağaza içerisinde kablolu sabit okuyucular ile sayım yapılmaya çalışılmaktadır. T40J ve SmarWhite ile bu sorunlar ortadan kaldırılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz yüksek performansa sahip olabilirsiniz.

Daha hızlı sayım için çalışmalarını sürdürmeye devam eden Teknopalas bu konuda yeni ürünlerini burada yayınlamaya devam edecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR