24 ARALIK 2015

RFID KUYUMCU ETİKETİ

RFID teknolojisinin kuyumculuk sektöründe daha verimli bir şekild ekullanımı için çalışmalarına devam eden Teknopalas RFID, T40J modeli ile özel anten tasarımı ve Higgs3 perfromasını bir araya getirömiştir.

RFID teknolojisinin kuyumculuk sektöründe daha verimli bir şekild ekullanımı için çalışmalarına devam eden Teknopalas RFID, T40J modeli ile özel anten tasarımı ve Higgs3 perfromasını bir araya getirömiştir. Özellikle SmartWhite terminal il ekullanıldığında 10 saniyede 500 adede kadar okuma performansı sağlayan bu etiket sayesinde mağaza içerisinde kablolu okuyucular kullanımına gerek kalamyacak.

 

Mevcut yapıda bir çok kuyumculuk işletmesinde kullanılan el terminalleri ve etiketler ihtiyacı tam olarak karşılayan sonuç verememekte ve bununla birlikte mağaza içerisinde kablolu sabit okuyuclar ile sayım yapılmaya çalışılmaktadır. T40J ve SmarWhite ile bu sorunların ortadan kaldırablir ve ihtiaç duyduğunuz yüksek performansa sahip olabilrisiniz.

Daha hızlı sayım için çalışmalarını sürdürmeye devam eden Teknopalas RFID bu konuda yeni üürnlerini burada yayınlamaya devam edecektir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR