Solution For a Better Life

TEKNOPALAS
RFID & IOT

Hayatın Her Alanında, Teknolojinin Gelebileceği Her Noktada

BÜYÜK VERİNİN KAYNAĞIYIZ.

 

 

RFID ile Üretiyoruz..

RFID ile Sayıyoruz..

RFID ile Takip Ediyoruz..

RFID Güvenlik ve Hız Gerektiren Her Yerde..

Kitaplarda ki Geleceğimiz RFID ile Güvencede..

Mücevherleriniz RFID ile Güvenli Ellerde..

Aktif RFID RTLS ile Gerçek zamanlı Takip

İplikten Başlayarak Konfeksiyon Ürüne Kadar Uçtan Uca Tüm Tekstil Süreçlerinizi RFID Sayesinde Takip Edin!

Otonom Kantar Yönetimi ile İnsan Kaynaklı Hatalara Son!

BakelorIOT ile Akıllı Şehir Teknolojileri

RFID & IOT’ de UZMANLAŞTIK

Geliştirdiğimiz RFID & IOT Teknolojisi ile sizlere özel ihtiyaca en uygun çözüm ve çözüm analizlerini, sahip olduğumuz deneyim ve uzmanlığımız sayesinde sunmaktayız.

Tecrübeli ve Dinamik Ekip

Kendi bünyemizde ilerleyen tecrübeli ve dinamik ekibimizle RFID teknolojisini farklı çözümler ile farklı sektörlere taşıyoruz.

RFID Yazılım Hizmetleri

Sizlere özel çözümlerimizin yanı sıra mevcut yazılımlarınızda değişiklik yapmadan, ara modüller aracılığıyla RFID teknolojisinin entegrasyonunu sizler için mümkün kılıyoruz.

RFID Okuyucu Tasarımı

UHF RFID teknolojisi  üzerine konusunda uzman olan Amerika’da bir teknoloji şirketi olan Alien Teknoloji’nin Türkiye’deki tek partneri olmanın yanı sıra ortak ürün geliştirdiğimiz Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.

RFID Etiket Tasarım&Üretimi

Yaklaşık 800 farklı modelde farklı çözümlere uyarlayabileceğiniz etiketlerimizin yanı sıra projenize veya taleplerinize özel olarak da etiket tasarlayıp, üretmekteyiz.

RFID Anten Tasarımı

Projelerinize özel olarak tasarlayıp, ürettiğimiz farklı açı, polarizasyon ve kazanç değerlerine sahip  antenlerimiz üstün okuma performansı sağlamasının yanı sıra projelerinize de kolaylıkla entegre olabilmektedir.

Proje Danışmanlığı

TEKNOPALAS, uzman kadrosu sayesinde RFID & IOT teknolojisindeki başarısı ve tecrübesi ile yurt içi ve yurtdışında kamu kurumu ve özel şirketlere Danışmanlık Hizmeti sağlamaktadır.

YENİLİKÇİ FİKİRLER İLE SORUNLARINIZA ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ.

Kuruluş yılımız olan 2005′ den itibaren RFID & IOT Teknolojileri üzerine çeşitli çözümler getirerek yurtiçi ve yurt dışında başarılı birçok proje imza attık.

BAŞARILI PROJE

KURULMUŞ KÜTÜPHANE SİSTEMİ

PATENT BAŞVURUSU

PATENT TESCİLİ

Rfıd Teknolojisi İle Akıllı Bir Şehir Hayal Edin…

Akıllı Şehircilik, kent alanlarında ekonomik gelişimi ve daha yüksek kalitede bir yaşam oluşumunu amaçlamaktadır. Kentlerin daha yaşanılabilir olması için sadece çevre güzelliğine değil kullanışlı olmasına da ihtiyaç duyulur. Bu oluşum için temel kelimeler; ekonomi, hareketlilik, çevre, insan ve yaşamdır. Bütün bu kavramlar bir araya geldiği zaman ‘Akıllı Şehircilik’ kavramı ortaya çıkıyor.

ÇÖZÜMLERİMİZ

RFID & IOT teknolojisinin kullanımı ile verimlilik noktasında ki en iyi örneğini farklı sektörlere, farklı çözümler sunarak göstermekteyiz.

TEKNOPALAS’ DAN DAİMA FARK YARATAN ÇÖZÜMLER

RFID ile Hayal Edin, Takip Edin ve Üretimde Farkındalık Yaratın!

RFID İLE ENDÜSTRİ 4.0’IN KAPILARINI ARALAYIN

Üretimin Her Aşamasında Tam Kontrol!

 REFERANSLARIMIZ

 

 REFERANSLARIMIZ

REFERANSLARIMIZ

 REFERANSLARIMIZ

AR-Ge MERKEZİMİZDE ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLERİMİZİN DEMOLARI İÇİN HEMEN
KAYDOLUN!

Bir yandan siz kahvenizi yudumlarken diğer yandan RFID & IOT Teknolojisine dair ürün ve çözümlerimizi birebir gözlemleyebileceğiniz DEMO ALANLARIMIZI ziyaret etmek üzere AR-GE Merkezmize DAVET EDİYORUZ!