MIL900 UHF MOBIL RFID OKUYUCU

Mil900 UHF Mobil RFID Okuyucu, sınıfının en hızlı okuyucusu olarak yoğun okuma performansı gerektiren projeler için tasarlanmış enterprise seviyede bir mobil okuyucudur. Mil900 RFID okuyucu, estetik ve ergonomik kasa dizaynı, endüstriyel tasarımı ve yüksek performanslı okuma yetenekleri ile projelerinizdeki ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak.

RFID modül ve anteni bir arada yer almaktadır. Bu sayede hem okuyucu hem anteni rahatlıkla sahada, ofiste yanınızda taşıyabilirsiniz. Ergonomik özeliğinin yanı sıra uzun mesafelerden okuma imkanı sağlamaktadır. Bütün bunların yanında uzun şarj kapasitesiyle endüstriyel alanlar için en verimli mobil okuyucular arasında yer almaktadır.

El terminali içerisinde pil yer almamaktadır. Fakat yanında 6000 mA iki adet pil ile birlikte gelmektedir. Pillerin şarj edilebilmesi için iki hazneli masaüstü şarj bulunmaktadır. Micro USB ile telefonun bilgisayara bağlandığı gibi rahatlıkla okuyucu bilgisayara bağlanır ve istenilen bütün bilgileri aktarılabilir. İster text formatında ister excel formatında çıktı alınabilir.

Mil900 RFID el terminali, Android 6.0 işletim sistemi sayesinde çok rahat bir şekilde yazılım geliştirilebilir. 3D Engine CPU vardır. GPU 1,8 GHZdir. 2 GB DDR3 RAM bulunmaktadır. Opsiyonel olarak 4 GB ve DDR3 modelleri mevcuttur. Akıllı telefon konforunda olan RFID mobil okuyucu ile artık sayım yapmak, stoklarınızı kontrol etmek çok basit.

1280x720p çözünürlüğe sahiptir. LCD ekran büyüklüğü 5inchtir. Okumuş olduğunuz etiketleri bir ekrana ihtiyaç olmadan rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz. Telefon büyüklüğünde olduğu için rahat bir şekilde taşınabilmektedir. Wi-Fİ ve Bluetooth 4.0 özellikleri mevcuttur. Çok farklı yollar ile iletişim kurulabilmektedir.

RFID okuma özelliği dışında 1D, 2D Barkod ve QR kod okuma özelliği mevcuttur. RFID okuyucu olmasının yanında ayrıca barkod ve QR kod okuyucudur. RFID okumadan qr kod veya barkod okumaya kolay bir şekilde geçilebilir. Ayrıca içerisine sim takılarak telefon araması yapılıp saha içerisindeyken doğrudan iletişim kurulabilir. 13 Megapiksel kamerası ile ofis, saha gibi ortamlarda kaliteli görüntü çekilebilir. Wi-Fi veya Bluetooth özellikleri sayesinde rahat bir şekilde paylaşım yapılabilmektedir.

840-960 mhz frekans aralığında çalışan UHF bir okuyucudur. 0-33 dbm rfid gücü vardır. Bu sayede ürünlerin kısa sürede sayılabilmesine imkan tanır. Saniyede 500 etiket okunabilir. 3dbi Circular (dairesel) antene sahiptir. Dairesel okuma için 5 metreden etkili bir performansa sahiptir. Uzun okumalarda uygun etiketler ile 10-15 metreye kadar çıkabilir. Böylelikle Mil900 UHF Mobil RFID Okuyucu ile Uzun Mesafeler Kısalıyor!

Mil900 UHF Mobil RFID Okuyucu -40 il +70 derece sıcaklıklarına dayanıklıdır. Endüstri alanlarında saha veya ofislerde uzun ömürlü bir performansa sahiptir.

Demirbaş, kuyum, depo-sevkiyat, ofis ve sanayi bölgelerinde saha içerisinde veya endüstriyel birçok alanda kullanılabilir.

SİZ HAYAL EDİN BİZ ÇÖZÜM BULALIM

Adres: Merve Mah. Atatürk Cad. No: 314 Sancaktepe / İstanbul 34791

Telefon: +90 216 465 94 00(pbx)

Faks: 0216 465 94 02

E-Posta: bilgi@teknopalas.com.tr